Tualetei

WC Force tualetes bloks ar dažādu ūdens krāsu funkciju. Pateicoties tā sastāvā esošajām tīrīšanas vielām un smaržām, lieliski attīra tualeti, atsvaidzina un atstāj ļoti patīkamu lavandas smaržu.
1,19 €
WC Force tualetes bloks ar dažādu ūdens krāsu funkciju. Pateicoties tā sastāvā esošajām tīrīšanas vielām un smaržām, lieliski attīra tualeti, atsvaidzina un atstāj ļoti patīkamu maža smaržu. Tās centrālā daļa ir piepildīta ar īpašu preparātu, pateicoties kurai ūdens pēc skalošanas kļūst krāsains.
WC Force tualetes bloks ar dažādu ūdens krāsu funkciju. Pateicoties tā sastāvā esošajām tīrīšanas vielām un smaržām, lieliski attīra tualeti, atsvaidzina un atstāj ļoti patīkamu juras udens smaržu. Tās centrālā daļa ir piepildīta ar īpašu preparātu, pateicoties kurai ūdens pēc skalošanas kļūst krāsains.
WC Force tualetes bloks ar dažādu ūdens krāsu funkciju. Pateicoties tā sastāvā esošajām tīrīšanas vielām un smaržām, lieliski attīra tualeti, atsvaidzina un atstāj ļoti patīkamu citron-laima smaržu. Tās centrālā daļa ir piepildīta ar īpašu preparātu, pateicoties kurai ūdens pēc skalošanas kļūst krāsains.
Sadzīves ķīmija un citas saimniecības preces

HARPIC POWER PLUS MAX 10 tualetes tīrīšanas līdzeklis 680 ML ORIGINAL

3059941005671
2,35 €
HARPIC POWER PLUS MAX 10 Iznīcina 99,9% baktēriju, gatavs lietošanai šķidrums, dezinficē. Lietošanas instrukcija: Mēs iesakām valkāt cimdus, kamēr jūs dezinficējat un tīrat tualeti.  1. Paceliet tualetes sēdekli un uzmanīgi virziet sprauslu zem tualetes bloka. 2. Saspiediet pudeli un lēnām uzklājiet visu iekšpusi, lejiet pietiekami daudz šķidruma, lai...
0,99 €
EASY tualetes tīrīšanas līdzeklis nodrošina jūsu tualetes pilnīgu tīrīšanu, padarot tualeti tīru un ar svaigu ilgstošu aromātu, kā arī nogalina 99,99% mikrobu un baktēriju. Ražots Lielbritānijā.
Attēlo 1-20 no 20 produktiem
Product added to wishlist